Всі спортсмени-парашутисти хочуть підготувати своє тіло фізично і морально до майбутньої задачі. Фітнес-експерт і досвідчений парашутист Даррел Вонг разробив оптимальну програму для підготовки до стрибків з парашутом.

Даррел багато років був олімпійським борцем і професійним спортсменом. Він працював з командою США з легкої атлетики та велоспорту, консультував MLB, NBA і NFL.

У серії відеороликів, яку ми будемо анонсувати, Даррел знайомить нас з вправами, які допоможуть поліпшити результат від стрибків з парашутом. Спеціальні пропріорецептивні навички і вправи призначені для полегшення адаптації тіла до стрибків з парашутом і польоту в аеродинамічній трубі. Можливо, вони допоможуть і в інших видах спорту.

Розминка

Легка розминка, щоб розтягнути м’язи, специфічні для стрибків з парашутом.

Мета будь-якої розминки – підготувати себе фізично і морально до нашої майбутньої діяльності. Тому нам потрібні функціональні вправи на розтяжку для конкретних видів діяльності, в яких використовуються спортивні руху. Щоб виконати їх, приїжджайте на аеродром раніше, щоб у вас було достатньо часу на розігрів.

Після того, як ви перевірите все своє спорядження, ми рекомендуємо походити або побігати по майданчику протягом п’яти-десяти хвилин. Таким чином, ви можете отримати прилив крові, а також отримати можливість перевірити напрям вітру і будь-яку іншу важливу інформацію, яку ви могли б пропустити.

Якщо у вас не багато місця на аеродромі, ви можете використовувати ці вправи в умовах невеликого простору, щоб зігрітися. При правильном выполнении этот набор динамических упражнений на растяжку может привести к положительной адаптации к тренировке, для повышения результативности прыжка.

Залишити відповідь

Call Now Button