Асоціація “ПАРА-СКУФ” є неприбутковим об’єднанням її членів, що ставлять перед собою мету популяризації парашутного спорту, організації відпочинку членів Асоціації, проведення спортивних змагань парашутистів, організації та встановлення рекордів, розвитку міжнародних зв’язків, проведення фестивалів парашутного спорту, обміну досвідом.

Згідно Статуту Асоціації “ПАРА-СКУФ”, членство клубу може отримати особа, яка власноруч заповнила та надала Анкету про прийняття до членів клубу.

Асоціація “ПАРА-СКУФ” входить до складу Федерації парашутного спорту України.

Парашутний клуб розташований на території аеродрому «Чайка», який знаходиться в 5 кілометрах від Києва, і надає послуги з організації стрибків з парашутом. На дропзоні «Чайка» Ви можете виконати:

  • зробити перший стрибок за програмою Static Line з висоти 1000 метрів;
  • перший стрибок із тандем-майстром (тандем-стрибок) з висоти 4200 метрів;
  • пройти програму навчання AFF (Accelerated Free Fall Course) для наступних самостійних спортивних стрибків з висоти 4200 метрів;
  • виконувати спортивні стрибки, якщо ви вже навчений спортсмен-парашутист;
  • зафіксувати свій стрибок за допомогою фото- відеооператорів.

Стрибки з парашутом виконуються в теплу пору року (з квітня по листопад) кожні вихідні і святкові дні. Бронювання стрибка проводиться у менеджера по телефону +38 067 212-21-22. Запис у зліт здійснюється на маніфесті, який розташований в адміністративній будівлі парашутного клубу.

Проведення спортивних змагань на дропзоні не скасовує виконання перших ознайомчих стрибків з парашутом і тренувальних стрибків спортсменів-парашутистів. За додатковою інформацією про роботу Асоціації стежте в разділі «Новини».

Приміщення і оснащення дропзони:

  • адміністративна будівля з розташованими всередині критою укладальної кімнатою, маніфестом і навчальним класом AFF;
  • блейд-доріжка;
  • автомобіль для збору парашутистів.

Будь-яку додаткову інформацію ви можете дізнатися зателефонувавши менеджеру Асоціації «ПАРА-СКУФ» в будь-який день з 8:00 до 20:00 за телефоном: +38 067 212-21-22

Call Now Button