Для організації стрибків Асоціація “ПАРА-СКУФ” використовує такі типи літальних апаратів.

Літак Ан-2

Ан-2 – один з найстаріших і надійніших літаків, також відомий під назвою “кукурузник”. Його конструкція – розчалювальні біплан – роками експлуатації довела свою надійність і безпеку. Ан-2 здатний здійснити посадку на непідготовленій місцевості, після зупинки двигуна літак продовжує планувати.

Літак Ан-2 на Аеродромі “Чайка” застосовується для доставки парашутистів-новачків (першоразників) з метою виконання ознайомлювальних стрибків, стрибків на пілотування купола (Swoop), а також для парашутистів, які навчаються за програмою Static Line на висоту 1000-1500 метрів за 15-20 хвилин.

Місткість парашутистів – 12 осіб.

Літак Ан-28

Стрибок з парашутом в Києві на Аеродромі Чайка

Літак Ан-28 відносять до категорії повітряних суден малої авіації. Це прекрасний літак-всюдихід, який заслужив визнання у всьому світі.

Застосовується для підняття парашутистів-спортсменів, пасажирів і інструкторів для тандем-стрибків з метою виконання висотних затяжних стрибків, стрибків на пілотування купола, встановлення рекордів України за класом великі формації. Відділення від літака проводиться через рампу з висоти понад 4000 метрів.

Ан-28 може взяти на борт більше 20 парашутистів.

Call Now Button