Друзі спортсмени, це оголошення стосується тих, хто замислювався про те, щоб зайнятися інструкторської діяльністю. Асоціація «ПАРА-СКУФ» планує провести ряд семінарів і практичних занять з підготовки інструкторів AFF і Тандем-майстрів.

В першу чергу ці курси і заняття будуть проводитися для удосконалення навичок у наявного постійного складу та поповнення рядів Клубу новими інструкторами. Ми не будемо видавати ніяких ліцензій, принаймні поки. Найкращі відразу після закінчення курсу потраплять в інструкторський склад Асоціації «ПАРА-СКУФ» і будуть вдосконалювати свою майстерність в наших рядах.

Якщо ви думали про таку можливість, то вам це буде цікаво. Ось основні критерії для шукачів рейтингу інструктора AFF і Тандем майстра:

  • Інструктор AFF – повинен мати не менше 1000 стрибків (мінімум 500 на групову акробатику).
  • Тандем інструктор – мати не менш 500 стрибків. Решта критеріїв будуть обговорюватися безпосередньо з екзаменаторами.

Але ми абсолютно не відмітаємо можливість спробувати свої сили і тим, хто не потрапляє під дані критерії. Вчитися ніколи не рано і ніколи не пізно. Це буде унікальна можливість зануритися в світ інструкторської роботи і набратися колосального досвіду. У парашутному спорті немає межі досконалості…

Попередня реєстрація та подача заявок буде відбуватися через головного менеджера нашого клубу в Viber за номером телефону: +38 067 212-21-22

У заявці необхідно вказати:

  1. П.І.Б.
  2. Рік народження.
  3. Місто проживання.
  4. Загальна кількість висотних стрибків з парашутом.
  5. Скільки виконано стрибків у 2020 році.
  6. Досягнення в парашутному спорті.
  7. Улюблена дисципліна в парашутному спорті.

Не пропустіть свій шанс!

Залишити відповідь

Call Now Button