Общие положения

Наша політика відшкодування покупки і повернення товару триває 14 днів. Якщо з моменту покупки пройшло 14 днів, ми не зможемо запропонувати вам повне повернення коштів або обмін.

Щоб мати право на повернення, ваш товар повинен бути невикористаним і в тому ж стані, в якому ви його отримали. Він також повинен бути в оригінальній упаковці.

Для здійснення повернення нам буде потрібна квитанція або підтвердження покупки.

Возврат

Як тільки ваш повернення буде отримане і перевірене, ми відправимо вам електронного листа, щоб повідомити вас про те, що ми отримали ваш повернутий товар. Ми також повідомимо вам про затвердження або відхилення вашого відшкодування.

Якщо ваше звернення схвалено, то ваш повернення буде оброблене, і сума буде автоматично зарахована на вашу кредитну карту або початковый спосіб оплати протягом декількох банківських днів.

Затримка або відсутність повернення коштів

Якщо ви ще не отримали відшкодування, спочатку перевірте свій банківський рахунок ще раз.

Потім зверніться в банк, що обслуговує вашу кредитну карту. Перш ніж ваш повернення буде офіційно зараховане, може пройти деякий час.

Якщо ви зробили все це, але ще не отримали відшкодування, зв’яжіться з нами за адресою info@paraskuf.com.ua.

Акційні товари

Поверненню підлягають тільки товари за стандартною ціною. Акційні товари не підлягають поверненню.

Обмен

Ми замінюємо товари тільки в тому випадку, якщо вони несправні або пошкоджені. Якщо вам потрібно обміняти його на такий же товар, відправте нам електронного листа на info@paraskuf.com.ua і менеджер напише вам дані для повернення товару поштою.

Подарок

Якщо товар був відзначений як подарунок при покупці і доставці безпосередньо вам, ви отримаєте подарунковий кредит на суму вашого повернення. Після отримання повернутого товару вам буде відправлений подарунковий сертифікат.

Якщо при покупці товар не був позначений як подарунок, або якщо дарувальник отримав замовлення і потім його вам передав, ми відправимо гроші назад дарувальнику, і він дізнається про ваше повернення.

Доставка возвращенного товара

Щоб повернути товар, напишіть на електронну пошту info@paraskuf.com.ua і менеджер напише вам дані для відправки.

Ви несете відповідальність за оплату власних витрат з доставки при поверненні товару. Вартість доставки не повертається. Якщо ви отримаєте відшкодування, вартість зворотної доставки буде вирахувана з вашого відшкодування.

Залежно від того, де ви живете, час, необхідний для того, щоб обмінений товар був доставлений вам, може варіюватися.

Якщо ви повертаєте дорогі товари, ви можете розглянути можливість використання служби доставки з відслідковуванням (трекінг) або придбання страховки на доставку. Ми не гарантуємо отримання повернутого вами товару.

Нужна помощь?

Зв’яжіться з нами за адресою info@paraskuf.com.ua з питань, пов’язаних з поверненням коштів і поверненням товару.

Call Now Button